Odeta AG
01 / 01

Par mums

Uzņēmums Odeta AG

Daudznozaru uzņēmums Odeta AG ir viens no Kurzemes būvniecības nozares līderiem. Dibināts 2008. gadā, kas specializējas dažādās būvniecības jomās, galveno uzsvaru liekot uz dzīvojamo ēku, industriālo ēku būvniecības un renovācijas darbiem. Minētajās darbības jomās uzņēmumam ir veiksmīga sadarbība ar partneriem Latvijā, Vācijā un Austrijā. Kompānija Odeta AG celtniecības menedžmentā darbojas ar mūsdienīgām koncepcijām, kas vērstas uz efektīvu un ātru visu darbu realizāciju, kā arī resursu racionālu izmantošanu un jaunu tehnoloģiju pielietošanu.  Ikvienā projektā tiecamies uz izcilību un uzņemamies atbildību par jebkuru būvniecības jautājumu no idejas līdz pat projekta realizācijai un nodošanai ekspluatācijā.

Galvenie faktori, kas veido uzņēmuma Odeta AG reputāciju, ir kvalificēti, augstas klases profesionāļi – pieredzējuši projektu vadītāji, būvdarbu vadītāji, tāmētājus, sagādnieki, iepirkumu speciālisti, kvalitātes vadītāji, administratīvo personālu un citus profesionāļi, kā arī modernas tehnoloģijas pielietošana, objektu nodošanas ekspluatācijā, termiņu ievērošana, kvalitatīva sadarbība ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem.

Piedāvājam pasūtītājiem izmantot priekšrocības, ko sniedz mobils, produktīvs, daudzpusīgs būvniecības uzņēmums, kurš vienlīdz atbildīgi uzņemas ģenerāllīgumus, kā arī vērienīgus apakšlīguma darbus.

Uzņēmuma mērķi :

  • nostiprināt uzticību un sadarbību ar pasūtītājiem
  • nodrošināt kvalitatīvu produktu par saprātīgu cenu, kuru saņems pasūtītājs
  • veidot lietišķas, godīgas un pastāvīgas attiecības starp pasūtītājiem un uzņēmumu

Sazinies ar Odeta AG

Telefons

+371 29606962
+371 29606971

E-pasts

ainis@odetaag.lv
oskars@odetaag.lv

Darba laiks

Pr. - Sest. 8.00 - 18.00